KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8906252
nr 890 6252
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, 1976, bladets mått: 52x72
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:16:55
28/4 16:57:58